Yönetim Kurulu Recep Mamur

Yönetim Kurulu Recep Mamur Bilgileri

Hit: 3760

Recep Mamur

Tam Adı:
Recep Mamur
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
1949-07-01
Doğum Yeri:
Kayseri

Recep Mamur Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
1988-1989 Yaşar Öz Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 36. Yönetim 1989-04-23 1990-04-29
1989-1990 Yaşar Öz Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 36. Yönetim 1989-04-23 1990-04-29
1990-1991 Yaşar Öz Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 37. Yönetim 1990-04-29 1991-06-02
1994-1995 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Amatör Şube Sorumlusu 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
1995-1996 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Amatör Şube Sorumlusu 43. Yönetim 1995-04-02 1995-12-13
1995-1996 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Mali Komite Üyeleri 44. Yönetim 1995-12-13 1997-03-15
1996-1997 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Mali Komite Üyeleri 44. Yönetim 1995-12-13 1997-03-15
1996-1997 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 45. Yönetim 1997-03-15 1998-01-17
1997-1998 Şükrü Karatepe Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 45. Yönetim 1997-03-15 1998-01-17
1997-1998 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Mali Komite Başkanı 46. Yönetim 1998-01-17 1998-10-31
1998-1999 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Mali Komite Başkanı 46. Yönetim 1998-01-17 1998-10-31
1998-1999 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi 2.Başkan 47. Yönetim 1998-10-31 1999-06-27
1999-2000 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 48. Yönetim 1999-06-27 2000-03-11
2001-2002 Mehmet Özhaseki Y.K.Üyesi As Başkan 52. Yönetim 2001-06-30 2002-04-28
2003-2004 Recep Mamur Başkan Kayyum Başkan 54. Yönetim 2003-07-15 2003-08-09
2003-2004 Recep Mamur Başkan Başkan 55. Yönetim 2003-08-09 2004-07-09
2004-2005 Recep Mamur Başkan Başkan 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02
2005-2006 Recep Mamur Başkan Başkan 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02
2006-2007 Recep Mamur Başkan Başkan 57. Yönetim 2004-12-16 2007-06-02
2007-2008 Recep Mamur Başkan Başkan 58. Yönetim 2007-06-02 2009-05-16
2008-2009 Recep Mamur Başkan Başkan 58. Yönetim 2007-06-02 2009-05-16
2009-2010 Recep Mamur Başkan Başkan 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2010-2011 Recep Mamur Başkan Başkan 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2011-2012 Recep Mamur Başkan Başkan 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2012-2013 Recep Mamur Başkan Başkan 60. Yönetim 2012-06-03 2013-10-30
2013-2014 Recep Mamur Başkan Başkan 60. Yönetim 2012-06-03 2013-10-30
2013-2014 Recep Mamur Başkan Başkan 61. Yönetim 2013-10-30 2014-11-15
2014-2015 Recep Mamur Başkan Başkan 61. Yönetim 2013-10-30 2014-11-15
2014-2015 Recep Mamur Başkan Başkan 62. Yönetim 2014-12-13 2014-12-14
2015-2016 Recep Mamur Başkan Başkan 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23
2016-2017 Recep Mamur Başkan Başkan 65. Yönetim 2015-07-04 2016-12-23

Yorumlar