Yönetim Kurulu Tufan Koç

Yönetim Kurulu Tufan Koç Bilgileri

Hit: 1352

Tufan Koç

Tam Adı:
Tufan Koç
Uyruk:
Türkiye
Doğum Tarihi:
1900-01-01
Doğum Yeri:

Tufan Koç Görev Aldığı Yönetim Kurulu ve Görevleri

Sezon Başkan Görevi Görevleri Gnl.Kurul Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
2009-2010 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2010-2011 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2011-2012 Recep Mamur Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 59. Yönetim 2009-05-16 2012-06-03
2014-2015 Bekir Yıldız Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 63. Yönetim 2015-01-24 2015-05-23
2015-2016 Hilmi Derinel Y.K.Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi 64. Yönetim 2015-05-23 2015-07-04
2016-2017 Erol Bedir Y.K.Üyesi Yurtdışı Temsilcisi 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2017-2018 Erol Bedir Y.K.Üyesi Yurtdışı Temsilcisi 67. Yönetim 2017-01-26 2018-05-13
2018-2019 Erol Bedir Y.K.Üyesi Yurtdışı Temsilcisi 68. Yönetim 2018-05-13 2018-11-10
2019-2020 Berna Gözbaşı Y.K.Üyesi Altyap Sorumlusu 72. Yönetim 2019-11-22 2019-12-07
2021-2022 Berna Gözbaşı Y.K.Üyesi Avrupa Sorumlusu 74. Yönetim 2021-06-26 2022-01-06
2022-2023 Ali Çamlı Y.K.Üyesi As Başkan 76. Yönetim 2022-12-17 0000-00-00
2023-2024 Ali Çamlı Y.K.Üyesi As Başkan 76. Yönetim 2022-12-17 0000-00-00

Yorumlar