KAYSERİSPOR.GEN.TR| 14-06-2019:Kayserispor'un Eski Teknik Direktörü Sumudica Gazişehir ile Anlaştı.

Kayserispor'un Eski Teknik Direktörü Sumudica Gazişehir ile Anlaştı.

Kayserispor'un Eski Teknik Direktörü Sumudica Gazişehir ile Anlaştı.

Rumen teknik adam Sumudica'yı takımın başına getirdi. Kulüp tesislerinde yapılan imza törenine Başkan Adil Sani Konukoğlu, Başkanvekili Haluk Kalyoncu ve Rumen teknik adam katıldı. Tecrübeli teknik adam, 1+1 yıllık sözleşmeye imza atarken, iddialı açıklamalarda bulundu.
 

"Burada olduğum için çok mutluyum"

Törende açıklamalarda bulunan ve Gazişehir'e geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Marius Sumudica, "Burada olduğum için çok mutluyum. Bugün benim için çok önemli bir gün. Ben, başkanımızın bize inanmasıyla buraya geldim. Bundan sonraki çalışmalarımda daha önce Kayseri’de yaptığım gibi iyi şeyler yapmak istiyorum. Bunun kolay olmayacağını biliyorum ama yönetimimize bana güvendiği için, beni buraya getirdikleri için teşekkür ediyorum. Bu inançlarını bu güvenlerini boşa çıkarmayacağım" dedi.

Kendisinin agresif bir kişiliğe sahip olduğunu ve bunu takıma da aktaracağını söyleyen Sumudica, "Agresif yapımla, karakterimle ve karizmamla burada başarılı olmaya çalışacağım. İnanıyorum ki bu takım bir daha 1. Ligi'i görmeyecek. Suudi Arabistan’da iki yıllık daha sözleşmem olmasına rağmen buraya gelmeyi seçtim. Çünkü Türkiye'yi her zaman takip ediyordum. Buradaki ortamı her zaman takip ediyordum. Ben burayı seviyorum, burası benim ikinci ülkem gibi. Buradaki insanları ve futbol ortamını seviyorum. Buradaki yapı benim karakterimle uyuşuyor" ifadelerini kullandı.

GAZİANTEP FK

Yorumlar